Marihuanę schował w kuchennej szafce

Marihuanę schował w kuchennej szafce
Policjanci zajmujący się w sądeckiej komendzie zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 28-letni sądeczanin może posiadać środki odurzające. Gdy przeszukali jego mieszkanie, te przypuszczenia szybko się potwierdziły, a funkcjonariusze zabezpieczyli 70 gramów marihuany.

Policjanci zajmowali się tą sprawą już od jakiegoś czasu, a kilka dni temu złożyli 28-latkowi niezapowiedzianą wizytę. W jego mieszkaniu znaleźli i zabezpieczyli ponad 70 gramów suszu ziela konopi. Marihuana znajdowała się w foliowym worku, który mężczyzna schował w jednej z kuchennych szafek. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli również wagę elektroniczną służącą do odważania narkotyku oraz gotówkę.

Nieobecny podczas przeszukania mężczyzna został wkrótce zatrzymany przez patrol sądeckiej Policji. Mundurowi na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili 28-latkowi zarzut posiadania środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za to przestępstwo grozi do 3 lat więzienia. Teraz o losie 28-latka zdecyduje sąd.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: podkom. Justyna Basiaga
            p.o. Oficer Prasowy KMP w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica