Marszałek Witold Kozłowski z wizytą w Krynicy-Zdroju

Marszałek Witold Kozłowski z wizytą w Krynicy-Zdroju
Marszałek Witold Kozłowski spotkał się 18 sierpnia z organizatorami dwóch dużych wydarzeń, które odbędą się w pierwszych dniach września w Krynicy-Zdroju. Mowa o konferencji Cybersec oraz o Europejskim Festiwalu Biegowym.

Dyskutowano z organizatorami m.in. o stanie przygotowań obydwu przedsięwzięć. Podczas wizyty marszałek spotkał się także z burmistrzem Piotrem Rybą oraz prezesem spółki Krynica Żegiestów - Wiesławem Pióro.

Spotkałem się dziś z organizatorami dwóch wydarzeń, które już wkrótce odbędą się w krynickim kurorcie. Rozmawiałem z przedstawicielami Instytutu Kościuszki oraz z prezesem Fundacji Na Ratunek, czyli z instytucjami odpowiedzialnymi za organizację tych przedsięwzięć. Wspólnie wizytowaliśmy miejsca, w których odbędą się panele dyskusyjne, spotkania, a także uroczysta gala. Zapoznałem się również z trasami, na których będzie przeprowadzony Europejski Festiwal Biegowy. Liczę, że wydarzenia, które będą przeprowadzone w tym urokliwym miejscu na stałe wpiszą się w kalendarz krynickich imprez – mówi marszałek Witold Kozłowski.

Konferencja Cybersec odbędzie się w Krynicy-Zdroju w dniach 1-3 września, natomiast tuż po niej zaplanowano Europejski Festiwal Biegowy.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Biuro Prasowe UMWM/MG
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica