Mecz przyjaźni w Mochnaczce. Niemcy lepsi od Polaków

Mecz przyjaźni w Mochnaczce. Niemcy lepsi od Polaków
Wczoraj (28 września) na "Orliku" w Mochnaczce odbył się mecz przyjaźni drużyn amatorskich z Polski i Niemiec. Walka była niezwykle zacięta, a widowisko ciekawe również pod względem sportowym. Ostatecznie polska drużyna musiała uznać wyższość niemieckich piłkarzy.

Już od godz. 16:30 zabawa sportowa w Mochnaczce nabierała tempa. W oczekiwaniu na przyjazd drużyny amatorskiej Concordia Emsburen z Niemiec, lokalna drużyna, w której grał m.in. Paweł Zygmunt, zmierzyła się w rozgrzewce z dziennikarzami Dobrego Tygodnika Sądeckiego, Radia RDN Nowy Sącz i Malopolskie.TV. Choć nikt nie liczył strzelonych bramek, zdecydowanie lepsi okazali się być piłkarze lokalnej drużyny.

Gdy w bramach obiektu sportowego pojawili się Niemcy wraz z liczną grupą swoich kibiców, emocje urosły do rangi spotkania międzynarodowego z prawdziwego zdarzenia. Choć lokalna drużyna przy wsparciu dziennikarzy prowadziła dwiema bramkami po pierwszej połowie, ostatecznie musiała jednak uznać wyższość rywali, którzy wygrali spotkanie 9 do 7.

Nikt w Mochnaczce nie był jednak przegrany, a po meczu radość udzielała się wszystkim piłkarzom i kibicom.

Organizatorami meczu przyjaźni drużyn amatorskich w Mochnaczce byli: Malopolskie.TV, Dobry Tygodnik Sądecki, Rdn Nowy Sącz.

(MJ)
fot. MJ

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica