MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV poleca : Nowy rytm miasta - Soho , zapraszamy do Lublina

MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV  poleca : Nowy rytm miasta - Soho , zapraszamy do Lublina
Poleca Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV
Muzyczne Lato 2015 MTv24.TV odwiedza ciekawe miejsca na terenie całego kraju i poleca naszym widzom gdzie warto pojechać, dobrze i smacznie zjeść , i zabawić się. Nowy rytm miasta - Soho ( Lublin) poleca :MTV24.TV.

17 lipca br. w Lublinie odbyło się otwarcie nowego klubu serwującego sushi. To nowa jakość, styl i smak w mieście.
CLUB SOHO & SUSHI ROOMS to miejsce pełne muzycznego smaku i brzmienia, gdzie czuje się rytm londyńskiej dzielnicy. To nowa jakość w Lublinie i pierwsze miejsce, gdzie nie tylko będzie można zjeść sushi, pobawić się przy klubowej muzyce, ale przede wszystkim miejsce stworzone do spotkań biznesowych. Soho, to także gwarancja udanego wypoczynku w gronie przyjaciół i najbliższych.
Otwarciu klubu towarzyszyły dwie odsłony, pierwsza odbyła się 17 lipca, gdzie gośćmi byli m.in. lubelscy biznesmeni i dziennikarze. Atrakcją wieczoru była gwiazda „Mam Talent” Betty Q, która uatrakcyjniła wieczór trzema gorącymi występami. Pikantnym dodatkiem była również możliwość skonsumowania sushi w formie body sushi.
Otwarcie klubu dla szerszej publiczności miało miejsce dnia następnego, czyli 18 lipca. Oprócz molekularnych atrakcyjnych drinków i body sushi tego wieczoru można było usłyszeć na żywo jedną z najbardziej cenionych artystek sceny klubowej, producentkę Phoebe D’Abo (London, UK). Jej pierwsze większe sukcesy to kontrakty z Mercedes Benz, Range Rover, Virgin, Swarovski czy London Fashion Week. Kolejne to występy w najlepszych klubach i festiwalach: Pacha London, Nikki Beach, Ministry of Sound, Creamfields, Es Paradise czy Space ibiza. Tym razem to Lublin stał się sceną dla tej wyjątkowej artystki.
Klub posiada salę główną, trzy bary, dwa VIP ROOMY, dwa miejsca z konsolami dla DJ'ów, Sushi room oraz wyznaczone strefy, gdzie można komfortowych warunkach usiąść, porozmawiać. Dodatkowo lokal wyposażony jest w wydzieloną, szczelnie zamkniętą palarnię.
Soho, to klub dla biznesu, gwarancja udanej zabawy i smacznej kuchni.

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
Poleca : MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica