Na torach zginął 31 - letni mężczyzna. Kierujący drezyną był trzeźwy.

Na torach zginął 31 - letni mężczyzna. Kierujący drezyną był trzeźwy.
Wczoraj (26 lutego) śmierć na torach poniósł 31 - letni mężczyzna. Do wypadku doszło rano, na szlaku kolejowym Nowy Sącz – Kamionka Wielka. Kierujący drezyną i jego pomocnik byli trzeźwi.

Około godziny ósmej na wysokości ulicy Wiśniowieckiego w Nowym Sączu, kierujący pojazdem szynowym (tzw. drezyną) najechał na siedzącego na torach mężczyznę. - " Mimo sygnałów dźwiękowych i gwałtownego hamowania maszyniście nie udało się uniknąć wypadku. W wyniku poniesionych obrażeń 31-letni mieszkaniec Nowego Sącza poniósł śmierć na miejscu"  – informuje sierż. szt. Iwona Grzebyk-Dulak Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Mężczyzna kierujący drezyną i jego pomocnik byli trzeźwi.
   Na miejscu tragedii wiele godzin pracowali policjanci grupy dochodzeniowej nowosądeckiej Komendy Miejskiej Policji wraz z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze wykonali m.in. oględziny miejsca zdarzenia i ciała denata, dokumentację fotograficzną oraz przesłuchali świadków wypadku. Decyzją obecnego na miejscu Prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają sądeccy policjanci.

Małgorzata Kareńska fot. Policja

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KM Policji Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica