Nowe gwiazdy rodzą się w Łabowej

Nowe gwiazdy rodzą się w Łabowej
15 grudnia 2019 roku, w godzinach 15:00 – 19:00 na hali sportowej w Szkole Podstawowej im. Świętego Franciszka z Asyżu w Łabowej odbędzie się piknik organizowany przez Teatr Nowy Proxima oraz nowo powstający Klub Seniora „Zgrana Paka” w ramach projektu „60+ Nowy Wiek Kultury”.

W programie spektakl teatralny pt. „Starych drzew się nie przesadza” w wykonaniu członków Klubu Seniora, reżyserowany przez Kamila Błocha. Występy artystyczne Izabeli Trojanowskiej i Tadeusza Drozdy. Będziemy mogli podziwiać wystawę rękodzieła oraz degustować potrawy regionalne przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich w Barnowcu, Kotowie i Nowej Wsi. W trakcie pikniku będą organizowane zabawy i konkury oraz będzie prowadzona zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt. Spośród osób, które będą chciały wspomóc nasz zbiórkę, zostaną rozlosowane specjalne nagrody.

"Serdecznie zapraszam w najbliższą niedziele do Łabowej na dzień aktywności lokalnej oraz na inaugurację działalności klubu seniora „Zgrana Paka”. 15 grudnia nie spędzaj czasu w domu, lecz przyjdź do nas i ciesz się z bycia z innymi ludźmi" – powiedziała Marta Słaby Wójt Gminy Łabowa

Organizatorami imprezy są mieszkańcy Gminy Łabowa: Jasia, Ela, Janek, Tosia, Fredzia, Marysia, Ela, Jasia, Zdzisia, Jasia, Terenia, Stasia, Marylka, Helenka, Krysia, Bolek, Dorotka; Stowarzyszenie Teatr Nowy w Krakowie; Gmina Łabowa; Gminny Ośrodek Kultury w Łabowej oraz Szkoła Podstawowa im. Świętego Franciszka z Asyżu w Łabowej.

Udział we wszystkich wydarzeniach pikniku jest bezpłatny.

Andrzej Gulewicz  MTV24
Źródło: Urząd Gminy Łabowa
 
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica