Nowy radiowóz dla funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Piwnicznej-Zdroju

Nowy radiowóz dla funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Piwnicznej-Zdroju
Piwniczański komisariat Policji wzbogacił się o nieoznakowaną Kię Ceed. Nowy radiowóz będzie służył policjantom w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańcom i turystom odwiedzającym region.

28 grudnia br. w Piwnicznej-Zdroju odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu. Policyjna flota komisariatu zyskała nieoznakowaną Kię Ceed z silnikiem benzynowym o pojemności 1.5, wyprodukowaną w 2021 roku. Nowy radiowóz kosztował ponad 94 tys. złotych, a jego zakup był możliwy dzięki zaangażowaniu i wsparciu władz samorządowych gmin Piwniczna-Zdrój i Rytro, a także powiatu nowosądeckiego, które w połowie sfinansowały to przedsięwzięcie. Pozostała kwota pochodziła z budżetu Policji.

W uroczystym przekazaniu radiowozu wziął udział Starosta Nowosądecki – Marek Kwiatkowski, Burmistrz Piwnicznej-Zdroju – Dariusz Chorużyk, Wójt Gminy Rytro – Jan Kotarba oraz Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu – mł. insp. dr Krzysztof Dymura i Komendant Komisariatu Policji w Piwnicznej-Zdroju – nadkom. Dariusz Król. Szef sądeckich policjantów podziękował przedstawicielom władz samorządowych, za wsparcie finansowe, dzięki któremu możliwy był zakup radiowozu, a także wyraził nadzieję na dalszą owocną współpracę.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Aneta Izworska
            Zespół ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu
 
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica