Nowy Sącz. Dom, ogród i otoczenie. XXI Sądeckie Targi – za nami.

Nowy Sącz. Dom, ogród i otoczenie. XXI Sądeckie Targi – za nami.
22 i 23 kwietnia w Nowym Sączu odbyła się 21 edycja Sądeckich Targów Mój Dom, Ogród i Otoczenie. Tegorocznym tematem wiodącym wydarzenia było czyste powietrze w mieście.

Sądeckie Targi Mój Dom, Ogród i Otoczenie są miejscem prezentacji nowoczesnych technologii, umożliwiającym nawiązanie bezpośredniego kontaktu z producentami. Tegoroczne rozpoczęcie wydarzenia stało się okazją do wręczenie nagród specjalnych Stowarzyszenia "Dla Miasta" dla wyróżniających się wystawców.  
    Na targach zwiedzający znaleźli wiec wszystko, co niezbędne do budowy, remontu i urządzenia domu, ogrodu oraz otoczenia posesji. Wystawcy zaprezentowali najnowsze produkty z dziedziny ogrzewania - pieców, instalacji i termomodernizacji, co miało związek z wiodącym tematem targów - ochroną jakości powietrza. Oprócz stoisk z elementami wyposażenia wnętrz i materiałami budowlanymi pojawiły się stoiska prezentacyjne i sprzedażowe.
   Swoje miejsce znalazło się też stoisko Urzędu Miasta Nowego Sącza, którego celem było uświadomienie mieszkańcom, jak ważne jest dla naszego zdrowia czyste powietrze, zmniejszanie zanieczyszczenia atmosfery, dbanie o środowisko i ogrzewanie z uwzględnieniem wymogów ekologii..  
21 edycja zgromadziła 80 wystawców nie tylko z Sądecczyzny, a także z całej Małopolski oraz Śląska.  Patronatem honorowy nad wydarzeniem sprawował prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.

(MK). foto. UM NS.

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: UM Nowy Sącz.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica