Nowy Sącz. poszukiwani dobroczynni Mikołajowie!

Nowy Sącz. poszukiwani dobroczynni Mikołajowie!
Wolontariusze sądeckiego Stowarzyszenia „Sursum Corda” każdego roku pełnią rolę kurierów Świętego Mikołaja. Odbierają od dzieci, swoich podopiecznych listy i udostępniają je w sieci, aby wszyscy mogli je przeczytać.

Listów od dzieci należy szukać na stronie www.mikolaj.sc.org.pl – „Obejrzyj, pomyśl – może jest wśród nich taki, na który chciałbyś odpowiedzieć? A może jest w którymś z listów marzenie, które możesz spełnić? Jeśli tak – działaj!" – zachęcają organizatorzy akcji ze Stowarzyszenia „Sursum Corda”
    Ten, kto wyrusza na poszukiwanie prezentu – zdobywa Drugi Stopień Mikołajowego Wtajemniczenia - „Z prezentem nie musisz fatygować się nocą przez ciasny wlot komina. Dostarcz go do siedziby Stowarzyszenia Sursum Corda. Dzięki wolontariuszom trafi on do wybranego przez Ciebie dziecka i wyczaruje na jego buzi uśmiech, a w serduszku – radość”. A co dostaje się w zamian za prezent? Satysfakcję, a także tytuł "Dyplomowanego Mikołaja".
    Prezenty można składać w siedzibie Stowarzyszenia Sursum Corda przy ul. Zakościelnej 3, w godz. 8.00 - 19.00 do 5 grudnia. Finał akcji odbędzie się 14 grudnia, kiedy wolontariuszy i dzieci z "Programu Starszy Brat Starsza Siostra" otrzymają zaproszenie na kulig. Każdy Mikołaj dostanie od pisemne potwierdzenie posiadania nieziemskich kwalifikacji.  Szczegóły pod numerem telefonu: 18 540 40 40.

(MK) fot. Sursum Corda


Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: Wrota Małopolski, Sursum Corda

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica