Nowy Sącz. Zgubiły go nerwy i współpraca policjantów

Nowy Sącz. Zgubiły go nerwy i współpraca policjantów
Współpraca policyjnych wywiadowców z dzielnicowymi skutkowała szybkim ustaleniem rysopisu złodzieja, a następnie jego zatrzymaniem. Działając w tej sprawie policjanci ustalili jeszcze, że mężczyzna ma na sumieniu także inne kradzieże.

Kilka dni temu w godzinach popołudniowych sądeccy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży dwóch szczoteczek do zębów wartych blisko 640 złotych. Na miejsce został skierowany partol wywiadowczy, który miał ustalić rysopis sprawcy. W międzyczasie na Alejach Wolności policjanci dzielnicowi zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Wówczas nawiązali kontakt z patrolem, który był w sklepie, zakładając, że zachowanie mężczyzny wynika z wcześniejszej kradzieży. Jak się szybko okazało, rysopis sprawcy pokrywał się z wyglądem zatrzymanego 37-latka.

Ponadto policjanci dzielnicowi ustalili jeszcze, że w sierpniu mężczyzna okradł dwa inne sklepy, skąd wyniósł elektronarzędzia i perfumy, warte łącznie blisko 1200 złotych.

W efekcie swoich działań 37-latek usłyszał od funkcjonariuszy zarzuty kradzieży, za które to przestępstwo grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: podkom. Iwona Grzebyk-Dulak
           Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica