O seniorach na Forum Trzeciego Wieku.

O seniorach na Forum Trzeciego Wieku.
Jaka przyszłość czeka seniorów? Jakie są działania rządzących w perspektywie starzejącego się społeczeństwa? Na te i inne nurtujące pytania odpowiedzą przedstawiciele organizacji seniorskich, politycy podczas trzech dni Forum Trzeciego Wieku, w dniach 9 - 11 września. 

Siódma edycja Forum III Wieku, które jest konferencją w ramach XXV Forum Ekonomicznego w Krynicy - Zdroju odbędzie się w dniach 9 - 11 września. W sesjach plenarnych, panelach i debatach uczestniczyć będzie ponad 200 liderów UTW, przedstawicieli organizacji seniorskich oraz osób związanych z ruchami proseniorskimi. Gośćmi Forum będą politycy, samorządowcy, przedstawiciele świata nauki, środowisk gospodarczych oraz eksperci.
     Organizatorami Forum Trzeciego Wieku są Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku, w porozumieniu z Fundacją Instytut Studiów Wschodnich. To cykliczna i międzynarodowa konferencja, podczas której zostaną poruszone ważne kwestie związane z wyzwaniami, jakie stoją przed światem, a szczególnie Europą, w perspektywie starzejącego się społeczeństwa.  
     
Małgorzata Kareńska fot. arch. 
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: Stowarzyszenie Manko

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica