Patronat MTV24.TV :UWAGA, MANIPULACJA TRWA! Tym razem bonami na bezpłatny wyjazd do Hotelu w górach

Patronat MTV24.TV :UWAGA, MANIPULACJA TRWA! Tym razem bonami na bezpłatny wyjazd do Hotelu w górach

UWAGA, MANIPULACJA TRWA! Tym razem bonami na bezpłatny wyjazd do Hotelu w górach . STOPA MANIPULACJI NIE KUPUJĘ NA PREZENTACJACH , media patronat telewizja MTV24.TV , Music Media Press Agencja Medialna.

UWAGA, MANIPULACJA TRWA! Tym razem bonami na bezpłatny wyjazd do Hotelu w górach❗️

Tym razem firma Firma Relax Time zaprosiła telefonicznie seniorów na spotkanie do Hotel Europejski 1884 w Krakowie, zachęcając bonem na trzydniowy darmowy pobyt w Hotel Concordia *** -

 

W recepcji ponownie nastąpiła selekcja! Osoby młodsze nie zostały wpuszczone, w zamian podarowano im bon "zniżkowy", przy którym zapłata za nocleg wynosi 120 zł! Kolejna manipulacja i kłamstwo!  Wpuszczano tylko najstarsze osoby, bardzo chore o kulach. Wewnątrz prezentacja i sprzedaż wyciskarek soków, ozonatorów, masażerów, odkurzaczów i garnków za niebotyczne kwoty.

Mówimy stanowcze NIE DLA MANIPULACJI SPRZEDAŻOWYCH a Hotel Europejski 1884 w Krakowie proponujemy przystąpienie do kampanii Stop Manipulacji - nie daj się oszukać. Czy naprawdę pieniądze od nieuczciwych handlowców stawiacie ponad dobro seniorów? 

 


Organizatorzy kampanii Stop Manipulacji, nie daj się oszukać: Głos Seniora, Ogólnopolska Karta Seniora, Gmina Przyjazna Seniorom

 

Opracował : Łukasz Salwarowski  dla MTV24.TV  ( 2019 )

 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica