Paulina Habel w czołówce Miss Polonia Małopolski Internetu 2012

Paulina Habel w czołówce Miss Polonia Małopolski Internetu 2012
    PARA Fashion Licencjonowane Biuro Miss Polonia w Małopolsce ogłosiło wybory Miss Polonia Małopolski Internetu 2012. Nagrodą dla zwyciężczyni plebiscytu jest awans do ćwierćfinału Miss Polonia 2012. Kryniczanka 18 letnia Paulina Habel plasuje się w czołówce. Obecnie jest na piątym miejscu. Na Paulinę można głosować sms o treści PARA.18 na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS). 
 
     Wojewódzki finał wyborów Miss Polonia Małopolski odbędzie się 21 lipca w hotelu „Mercure” w Zakopanem. Najpiękniejsze kobiety południowej Polski będą konkurować o koronę, a także udział w dalszych etapach. - „Jesteśmy dumni, że Wielka Gala po raz kolejny odbywa się w naszym hotelu oraz zachwyceni urodą uczestniczek konkursu. Gościć tyle pięknych kobiet to dla nas prawdziwy zaszczyt i przyjemność. Jako partner Miss Polonia zapraszamy mieszkańców Zakopanego i Krakowa oraz turystów przebywających w stolicy Tatr na ten najpiękniejszy letni wieczór - mówi Philippe Campagno, dyrektor „Mercure” Kasprowy Zakopane. W programie przewidziano taneczny show, a także pokazy mody utytułowanych i utalentowanych polskich projektantów. Na potrzeby logistyczne organizatorów, laureatek, artystów i modelek hotel udostępnił także pozostałe sale konferencyjne, które zmieniły się w gigantyczne garderoby. Uczestniczki konkursu w tym ważnym dla nich dniu odpoczywają i nocują w komfortowych pokojach oraz korzystają z centrum fitness &SPA oraz basenu hotelowego. Zarówno o dietę pań, jak i menu dla gości w czasie bankietu zadba Zofia Listosz – szefowa hotelowej kuchni.
     Wybory Miss Polonia Małopolski są jedną z atrakcji „Zakopane Fashion 2011”. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Burmistrza Miasta Zakopane - Janusz Majcher.
 
(Red. M) fot aut.
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica