Pod patronatem MTV24.TV : Prawybory Prezydenckie USA 2016 na Rynku Głównym w Krakowie

Pod patronatem MTV24.TV : Prawybory Prezydenckie USA 2016 na Rynku Głównym w Krakowie
3.XI.Kraków Rynek Głowny 34
 3.XI .2016 rok Prawybory Prezydenckie USA 2016 na Rynku Głównym w Krakowie ,pod patronatem MTV24.TV i IK TV RECORDS.Muzeum Figur Woskowych Polonia Wax Museum zaprezentuje swoje 2 unikatowe dzieła – figury woskowe, postaci dwójki kandydatów do urzędu Prezydenta Stanów Zjednoczonych Hillary Clinton i Donalda Trumpa. W związku z ich prezentacją przeprowadzone zostaną „prawybory prezydenckie USA”,      w których organizatorzy zadadzą jedno pytanie: Kto powinien być następnym prezydentem Stanów Zjednoczonych - Hillary Clinton, czy Donald Trump? Wydarzenie potrwa od 11:10 do 12:10, po czym policzone zostaną głosy i około 12:20 ogłoszone wyniki.

Dla głosujących w sondażu przygotowane zostały karty do głosowania, urna wyborcza, stanowisko do dyskretnego oddawania głosu. Badanie opinii jest anonimowe, uczestników poprosimy jedynie o podanie płci.

Dodatkowo Muzeum będzie kontynuowało sondaż i zbierało głosy do specjalnej urny wyborczej w ciągu najbliższych 5 dni, a wyniki na znacznie większej próbie badanych ogłosi 8 listopada 2016 w dzień wyborczy w USA.

Zapraszamy do rozmowy z uczestnikami sondażu, a także na oglądanie zaaranżowanej scenki wyborczej obu kandydatów na prezydenta USA.

Harmonogram wydarzenia:

10:45 odsłonięcie figur Hillary Clinton i Donalda Trumpa oraz „outdoorowa” sesja zdjęciowa na płycie krakowskiego rynku przed wejściem do muzeum
11:00 umieszczenie figur w muzeum w scenerii zaaranżowanej debaty wyborczej
11.10 rozpoczęcie głosowania w prawyborach dla publiczności
12:10 zakończenie głosowania i podliczenie głosów
12:20 ogłoszenie wyników przez dyrektora muzeum Mariana Dreszera
10.30 - 12:30 zwiedzanie Muzeum – Happy Hour – wstęp wolny
 
Telewizja MTV24.TV  jako pierwsza ogłosi który z kandydatów zostanie Prezydentem Stanów Zjednoczonych?  , Jak zaglosują  przedstawiciele mediów i mieszkańcy Krakowa ??

Zapraszamy na Ryn ek Główny 34 w Krakowie

 Opracował : IK TV RECORDS dla MTV24.TV


 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica