Podczas Gali 30-lecia Forum Ekonomicznego wybrano Osobowości Roku!

Podczas Gali 30-lecia Forum Ekonomicznego wybrano Osobowości Roku!
Były Marszałek Sejmu Marek Kuchciński, Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk oraz Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys zostali wyróżnieni tytułami Osobowości Roku podczas środowej Gali 30-lecia Forum Ekonomicznego w Karpaczu. Organizacją pozarządową roku 2020 został Związek Harcerstwa Polskiego.

W trakcie wieczornej Gali przypomniano – w filmowym skrócie – najważniejsze wydarzenia organizowanego od trzech dekad spotkania, które w Krynicy i Karpaczu gościło m.in. znanych europejskich przywódców, ekspertów, biznesmenów, naukowców i ludzi kultury.

Pomysłodawca spotkania i szef Rady Programowej Forum Zygmunt Berdychowski ocenił, że największe wartości, jakie niesie za sobą to organizowane od 30 lat – obecnie w Karpaczu, a wcześniej w Krynicy-Zdroju – wydarzenie, to dialog i rozmowa: „Udało nam się wspólnie stworzyć tę unikalną instytucję – instytucję, której największą wartością jest to, że tylko rozmawiamy między sobą. Nie mamy żadnych innych planów, nie chcemy w żaden inny sposób naszych gości angażować. Chcemy tylko, żeby między sobą rozmawiali” – powiedział Przewodniczący Rady Programowej Forum Ekonomicznego, Zygmunt Berdychowski.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, organizator Forum Ekonomicznego
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica