Podkarpacka Gala Biznesu 2018 ( 26.10.2018 ) , media patronat MTV24.TV & Fonomedia Group

Podkarpacka Gala Biznesu 2018  ( 26.10.2018 ) , media patronat  MTV24.TV  & Fonomedia Group
Miło nam poinformować , telewizja MTV24.TV przy współpracy z firmą Fonomedia Group , zostaliśmy partnerem medialnym najważniejszej imprezy biznesowej jesieni 2018 roku, którą organizuje I.D.Media Ilony Adamskiej . Po raz pierwszy pojawimy się na gali z partnerem Rozgłośnią Radiową DHT nadającej z Kanady . Audycje kierowane do Polonii na całym świecie dzięki nadawaniu internetowemu ( zasięg globalny) . Gala "na żywo" będzie transmitowana na świat.

A co mówi sama Ilona Adamska ( organizatorka tego przedsięwzięcia ) :

Podjęłam się organizacji wyjątkowego wydarzenia - PODKARPACKIEJ GALI BIZNESU 2018. Wraz z magazynem Law Business Quality chcemy nagrodzić firmy prężnie działające na Podkarpaciu, odznaczające się wysoką jakością usług oraz kierujące się zasadami biznesowego fair play.

Wielka Gala z udziałem gwiazd (które zaproszę z Warszawy), mediów, ludzi biznesu odbędzie się w prestiżowym hotelu Bacówka Radawa & SPA, z którym współpracuję od kilku miesięcy.

Szykujemy prestiżowe statuetki, mnóstwo atrakcji, pyszne jedzenie, wyborne trunki i występy wspaniałych muzycznych Gości.

Relacja z uroczystości na antenie MTV24.TV , transmisja "LIVE" w Radio DHT .
Relacja dzięki firmie FONOMEDIA GROUP


Opracował : MTV24.TV
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica