Pomóż znaleźć dom bezdomnym pieskom!

Pomóż znaleźć dom bezdomnym pieskom!
Od roku przy bazie krynickiego MPGK w Powroźniku działa Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Znajdują się tutaj psy, które czekają na swoich panów i miłość. Odwdzięczą się przyjaźnią i przywiązaniem.

6 tygodniowy Bruno urodził się w schronisku. Przebywa w nim ze swoją mamą. W przyszłości będzie małym pieskiem. Obecnie mierzy około 10 -15 cm wzrostu. Jest towarzyski i bardzo uważny. Pilnie potrzebuje domu, podobnie jak jego mama.
Maks to pies rasy husky. Ma około 2 lata. Został przywiezionym przez właściciela do schroniska z okolic Piwnicznej. Jest bardzo łagodnym, grzecznym i uważnym psem. Cały czas sprawdza, gdzie jest człowiek.
2 letnia suczka Neli bez ogonka, sięga powyżej kolana. Jest bardzo energiczna i wesoła, chętnie biega i jest bardzo towarzyska.
Ami, ma około 2 lata, sięga do połowy łydki. W schronisku jest również jej siostra, bardzo podobna do niej. Jest bardzo radosną, długowłosą grzeczną sunią. Ładnie bawi się piłką, którą aportuje - oczywiście za przysmaki. Jest przyzwyczajona do chodzenia na smyczy.
Beki, to siostra Ami. Ma około 2 lata, sięga do połowy łydki. Jest bardzo radosna, długowłosa i grzeczna. Ładnie bawi się piłką. Jest przyzwyczajona do chodzenia na smyczy. Rozdaje wszystkim całuski i uwielbia psie smakołyki.
Luna jest urocza, grzeczna. Sięga człowiekowi do połowy łydki. Ma około 4 lat. Umie chodzić na smyczy. Jest bardzo przyjazna dla ludzi i innych piesków. Bardzo prosi o nowy dobry i bezpieczny domek.
Megi, krótkowłosa, około 5 letnia urocza sunia, sięgająca do połowy łydki. Jest bardzo zrównoważona, posłuszna, ładnie chodzi na smyczy. Na spacerze trzyma się blisko człowiek. Za smakołyki robi sztuczki i umie prosić. Nadaje się do domu, w którym  są dzieci. Może ktoś ją przygarnie i pokocha.
Pieski, na fotografiach przebywają w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Krynicy - Zdroju BAZA MPGK Sp. z o.o. Powroźnik 140 tel. 18 471 15 25 (od poniedziałku do piątku w godz.: 7.00 - 15.00) schronisko@mpgk-krynica.pl

(MK) Ogłoszenie i foto Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt MPGK.

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt MPGK

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica