RALF - DJ LATA 2012 prezentuje "Strefa Muzyki" Malopolskie.tv

RALF  - DJ  LATA 2012  prezentuje "Strefa Muzyki" Malopolskie.tv
RALF - DJ LATA 2012
Lato 2012 bez wątpienia należy do młodych i zdolnych producentów muzycznych i dji. Ralf to przykład takiego artysty przed którym otwierają się drzwi klubów muzycznych i list przebojów a to za sprawą remixu nagrania Nicka Sincklera .który pojawi się na płycie jeszcze tego lata. Ralf zagra też serje imprez promocyjnych w woj. Małopolskim.
Ralf, młody DJ, producent muzyczny i remixer. Zamiłowaniem do muzyki pałał od najmłodszych lat.

W wieku 15 lat po raz pierwszy miał możliwość zagrać dla sporej grupy ludzi podczas imprezy. Początki były trudne, jednak z każdą minutą przebywania za konsoletą jego umiejętności były doskonalone aż do dzisiejszego ponadprzeciętnego poziomu. w swojej "karierze" grał już w wielu miejscach m. in. Iluzja1, Margharita (Przemyśl), Piramida (Dynów), DJ Meeting (Dźwirzyno), Music Club 21 (Krynica). Za każdym razem przy jego setach bawiła się ogromna ilość osób. Po każdym secie był nagradzany gromkimi brawami ze strony klubowiczów.
Ten stan trwa aż do dnia dzisiejszego. Przyjmuje kolejne propozycje grania w klubie i daje popis swoich możliwości, które można usłyszeć w setach pod tytułem "Electro House Session", które co jakiś czas wydaje.

Produkcją zainteresował się w wieku 18 lat, od tego czasu doskonali swoje umiejętności komponowania utworów na programie FL Studio. Nad produkcjami pracował już z wieloma producentami, od których uczył się również podstaw produkcji. Dziś Ralf pracuje nad kolejnymi singlami jak również od czasu do czasu remixuje nagrania. Jego produkcjami interesowało się wiele wytwórni z Soundwaves czy iLW Audio Production na czele. W lutym 2012 podpisał umowę z polskim labelem Amber Records. Z każdąkolejną produkcją Ralf podnosi swoje umiejętności producenckie co zauważają jego wierni jak i nowi słuchacze oraz fani.

Ralf ma również na swoim koncie "karierę" radiową. Swoje początki w nadawaniu stawiał w Przemyskiej Stacji, gdzie jego audycje piątkowe 2-godzinne "Radio Rama" zdobyły ogromną popularność. Była ona złożona z dwóch części. W Pierwszej z nich Ralf wraz ze słuchaczami przeglądał najpopularniejsze hity współczesne jak i te starsze z lat 80 i 90. Następnym krokiem było przejście do Radia Enter, w którym grał do maja 2012.

Opracował M & A Media
 

Komentarze

2012-07-13 16:17:31 - ropson ip:89.25.186.114
Słyszałem jak gra :) jest ZAJEBISTY :D
2012-07-13 16:22:33 - Exation ip:77.114.187.12
RALF THE BEST!:-) POZDRAWIAM:)
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica