Sądeccy policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas 59. Małopolskiego Wyścigu Górskiego

Sądeccy policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas 59. Małopolskiego Wyścigu Górskiego
W sobotę i niedzielę m.in. na drogach Sądecczyzny zorganizowano drugi oraz trzeci etap 59. Małopolskiego Wyścigu Górskiego. W powiecie nowosądeckim, zawodnicy biorący udział w tej międzynarodowej imprezie kolarskiej, pokonali odcinek od Zabrzeży po Przehybę. W czasie wyścigu kilkudziesięciu sądeckich policjantów zabezpieczało trasę przejazdu zawodników, dbając o bezpieczeństwo i porządek publiczny.

Około 180 zawodników z 30 polskich i zagranicznych grup kolarskich wystartowało w 59. edycji Małopolskiego Wyścigu Górskiego. W miniony weekend (5-6 czerwca br.) kolarze pokonali blisko 50 km po drogach Sądecczyzny przejeżdżając przez Zabrzeż, Łącko, Czarny Potok, Olszankę, Podegrodzie, Stadła, Stary Sącz, Moszczenicę Wyżną, Przysietnicę, Skrudzinę i Gaboń, finiszując na Przehybie. Przez kilka godzin kilkudziesięciu policjantów, głównie ruchu drogowego oraz Komisariatu Policji w Starym Sączu, zabezpieczało trasę przejazdu zawodników, dbając o bezpieczeństwo i porządek publiczny. Na czas przejazdu czołówki, peletonu i zawodników, umundurowani policjanci wstrzymywali ruch pojazdów i kierowali nim.

Odcinek 59. Małopolskiego Wyścigu Górskiego na terenie Sądecczyzny przebiegł bezpiecznie. Podczas zabezpieczenia wyścigu policjanci nie odnotowali naruszeń przepisów prawa ani żadnych zdarzeń z udziałem uczestników imprezy.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Aneta Izworska
             Zespół ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica