SPOTKANIE KLUBU IMPERIUM KOBIET JUŻ 24 PAŹDZIERNIKA W KRAKOWIE ,pod patronatem MTV24.TV

SPOTKANIE KLUBU IMPERIUM KOBIET JUŻ 24 PAŹDZIERNIKA W KRAKOWIE ,pod patronatem MTV24.TV
Zaprasza i poleca :MTV24.TV
SPOTKANIE KLUBU IMPERIUM KOBIET JUŻ 24 PAŹDZIERNIKA W KRAKOWIE ,pod patronatem MTV24.TV & PROMOCJA KSIĄŻKI "Szczypta Luksusu" autorstwa Ilony Adamskiej ( I.D.Media ) .

 Telewizja MTV24.TV ma zaszczyt zaprosić Panie na wyjątkowe spotkanie Klubu Imperium Kobiet, które odbędzie się 24 października o godzinie 19.00 w ekskluzywnej restauracji AMBASADA PACYFIKU na krakowskim rynku.

Klub IK powstał w sierpniu tego roku i ma za zadanie integrowanie Czytelniczek tego wyjątkowego magazynu, który w tym roku obchodzić będzie swoje 5 urodziny.

Jak zdradzają organizatorzy - na gości czeka mnóstwo atrakcji, m.in. degustacja małż nowozelandzkich, wybornych win i szampanów od marki WILLAN, promocja albumu Szczypta Luksusu oraz liczne konkursy z nagrodami od partnerów Klubu.

Ilona Adamska - pomysłodawczyni projektu przebywała w miniony weekend z ekipą naszej telewizji w Krynicy, gdzie odbywał się wieczór autorski promujący jej najnowszą książkę. Zainteresowanie kupnem albumu SZCZYPTA LUKSUSU przeszło najśmielsze oczekiwania. Goście kupowali po kilka sztuk książek dla siebie i znajomych. Autorka nie kryła zaskoczenia i poruszenia:

- To był magiczny czas w górach. Cudowne spotkania, bardzo gościnni gospodarze. Nie spodziewałam się takiego zainteresowania moją najnowszą książką. Sprzedaliśmy cały nakład przeznaczony na ten wieczór. Wierzę, że podobnie będzie w Krakowie. W końcu pomagamy Fundacji Sukces wpierającej samotne mamy.

Książka będzie do nabycia w promocyjnej cenie za jedyne 20zł.

Nasza telewizja szykuje również niespodziankę. Pyszny tort od firmy STESKAL. Pojawimy się z kamerą i nagramy relację z tego wyjątkowego spotkania.


Do zobaczenia w AMBASADZIE PACYFIKU.

Opracował : Music Media Press
Poleca : MTV24.TV
"Jesień 2015 w M TV24.Tv " - Maciej Kiełbasa ( zawodnik kickboxingu ) medialnie wspieramy przez : MTV24.TV i agencję reklamową I.D. Media ( Warszawa ) .


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica