Stary Sącz: 4. latek wypadł z balkonu pierwszego piętra.

Stary Sącz: 4. latek wypadł z balkonu pierwszego piętra.
Czteroletni chłopiec wypadł z balkonu pierwszego piętra na trawę. Dziecko z ogólnymi obrażeniami ciała zostało przetransportowane do szpitala. Do wypadku doszło w jednorodzinnym domu na terenie gminy Stary Sącz.
 
Policjanci ustalają okoliczności nieszczęśliwego wypadku na terenie gminy Stary Sącz. Do zdarzenia doszło około godziny 17. 30 w jednym z domów jednorodzinnych. - "Czteroletni chłopiec przebywał w domu z matką i pozostałym rodzeństwem. Bawił się w pokoju, z którego było wyjście na balkon. – mówi Anna Walczewska z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - "Korzystając z chwili nieuwagi 35-matki, która zajmowała się w tym czasie pozostałymi dziećmi, wydostał się na niezabezpieczony balkon i spadł z pierwszego piętra na trawę. Chłopiec, z ogólnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Matka dziecka była trzeźwa".
    Policja apeluje o szczególną troskę i uwagę wobec małych dzieci. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Wyobraźnia dzieci nie zna granic, a „spuszczenie ich z oka” - może być przyczyną wielu nieprzewidywalnych zdarzeń.

(MK) fot. ilustracyjne.Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: informacja prasowa KM Policji Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica