Tadeusz Frączek – laureatem nagrody Anioł Medycyny 2013.

Tadeusz Frączek – laureatem nagrody Anioł Medycyny 2013.
Lek. med. Tadeusz Frączek, ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Powiatowym im Józefa Dietla został laureatem nagrody Anioł Medycyny 2013 roku. Wyróżnienie przyznawane jest przez pacjentów.

Doktor Tadeusz Frączek jest absolwentem krakowskiej Akademii Medycznej, cenionym chirurgiem. Uznawany za jednego z najlepszych w Polsce specjalistów w zakresie przeprowadzania operacji metodą laparoskopii. Wykonał ich już kilka tysięcy. Jego pacjentami często są osoby specjalnie przyjeżdżające na zabiegi z odległych stron kraju. Umiejętności medyczne wspiera jego pogodne usposobienie, a także łatwość nawiązywania kontaktu z pacjentami.
Anioł Medycyny jest kolejną nagrodą dla dra Tadeusza Frączka. Niedawno otrzymał „Laur pacjenta 2013” będący wyrazem wdzięczności, uznania pacjentów i zaufania do lekarza. Jest również laureatem nagrody Zasłużony dla Ziemi Sądeckiej.
     W ubiegłorocznym, listopadowym wydaniu miesięcznik pacjentów aptek „Moda na Zdrowie” opublikował kupony zgłoszeniowe dla czytelników. W ten sposób mogli nominować ulubionych farmaceutów, a od 2013 roku - także lekarzy do najbardziej prestiżowej: Anioły Farmacji i Anioły Medycyny.
Gala plebiscytu odbyła się w warszawskiej Filharmonii Narodowej. Była punktem kulminacyjnym XIV Charytatywnego Noworocznego Koncertu Aptekarzy. Nagrody Anioły Farmacji i Medycyny wręczali prof. Jerzy Woy-Wojciechowski, przewodniczący Kapituły Honorowej i Iwona Schymalla, dziennikarka i prezenterka.

Małgorzata Kareńska

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: własne, Moda na Zdrowie,

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica