Tomasz Bocheński "Title" - wernisaż wystawy

Tomasz Bocheński "Title" - wernisaż wystawy
Wystawa prezentująca ponad 50 projektów grafiki prasowej autorstwa Tomasza Bocheńskiego.

TOMASZ BOCHEŃSKI
Nowosądeczanin, dyrektor artystyczny grupy medialnej Polska Press. Od 15 lat z zamiłowaniem i pasją tworzy projekty graficzne gazet, stron internetowych, książek, logotypów oraz systemów identyfikacji wizualnej. Pracę zaczynał w "Gazecie Krakowskiej", od 2017 r. był dyrektorem artystycznym "Dziennika Polskiego", w 2013 roku został dyrektorem artystycznym Polska Press. Jego kreatywność, nieszablonowe podejście do zagadnień projektowania oraz zacięcie artystyczne zostały wielokrotnie nagrodzone w najbardziej prestiżowych konkursach branżowych w Polsce (m.in. GrandFront, ArtFront oraz Chimera Grand Prix) oraz za granicą (w konkursach European Newspaper Award oraz Best of News Design - The Society for News Design w USA).

Ponieważ wernisaż organizowany jest w reżimie sanitarnym, liczba osób uczestniczących w wydarzeniu jest limitowana przepisami. W związku z tym prosimy o potwierdzenie swego przybycia do dnia 10 czerwca 2021 roku telefonicznie 18 53 40 663, 18 53 40 679 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00  lub e-mailem na adres: u.modliborek@mcksokol.pl, e.rams@mcksokol.pl.

W sytuacji braku możliwości organizacji wernisażu z powodu obostrzeń, otwarcie wystawy odbędzie się online bez udziału zwiedzających.

Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica