Uroczyście zakończono rok akademicki UTW.

Uroczyście zakończono rok akademicki UTW.
Prezentacja o osiągnięciach krynickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, a także wykład otwarty na temat uzależnień i program artystyczny zakończył rok akademicki 2013/14.

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Krynicy – Zdroju istnieje od jesieni 2012 roku. Działa jako otwarta placówka międzypokoleniowa, w której spotkaniach mogą uczestniczyć seniorzy oraz młodsi mieszkańcy miasta. Organizuje rozmaite zajęcia, w tym m.in. zajęcia sportowe, kursy językowe, obsługi komputera, warsztaty psychologiczne i literackie, udzielania pierwszej pomocy i komunikacji interpersonalnej. Siedzibą jest Centrum Kultury. Tu odbywają się zajęcia, a także mieszczą się biuro i obsługa. Koordynatorką krynickiego UTW jest Alicja Hajduk,
   Uroczyste zakończenie roku akademickiego krynickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbyło się (23 czerwca) w sali balowej Starego Domu Zdrojowego. W programie znalazł się wykład otwarty połączony z częścią artystyczną Seniorzy XXI wieku dla młodych, młodzi – dla seniorów”. Po spotkaniu jego uczestnicy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie przed muszlą koncertową.

Małgorzata Kareńska
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica