Uwaga! 30 czerwca br. na drogach Sądecczyzny utrudnienia w ruchu związane z wyścigami kolarskimi

Uwaga! 30 czerwca br. na drogach Sądecczyzny utrudnienia w ruchu związane z wyścigami kolarskimi
Od 29 czerwca do 2 lipca br., w 5 etapach zorganizowany zostanie 33. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. W tej międzynarodowej sportowej imprezie weźmie udział około 150 kolarzy, którzy przejadą trasę o długości 773 kilometrów w 5 województwach, w tym również w Małopolsce. 30 czerwca br. kolarze dotrą na drogi Sądecczyzny w związku z tym należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

TRASA III ETAPU WYŚCIGU W DNIU 30 CZERWCA (JAWORZNO-NOWY SĄCZ):

Start: JAWORZNO W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM – PRZEJAZD PRZEZ WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE: POWIAT OŚWIĘCIMSKI, CHRZANOWSKI, KRAKOWSKI, WADOWICKI, MYŚLENICKI, LIMANOWSKI, a następnie w powiecie nowosądeckim: ROGI – NASZACOWICE – PODEGRODZIE – STADŁA – BRZEZNA – PODRZECZE – ŚWINIARSKO – MAŁA WIEŚ – CHEŁMIEC – NOWY SĄCZ: UL. KRAKOWSKA – UL. LEGIONÓW – UL. KAZIMIERZA WIELKIEGO – meta: RYNEK

Na trasie Rogi-Nowy Sącz znacznych utrudnień w ruchu należy spodziewać się w godzinach od 17 od 18:30. W tym czasie funkcjonariusze będą zapewniać bezpieczeństwo, dbać o porządek publiczny oraz zabezpieczać trasę przejazdu zawodników. Wyścig będzie odbywać się przy ruchu częściowo ograniczonym, wstrzymywanym przez umundurowanych policjantów na czas przejazdu czołówki, peletonu i zawodników ze stratą nie większą niż 15 minut. Przypominamy, że uczestnicy wyścigu posiadają pierwszeństwo przejazdu w miejscach nadzorowanych i kierowanych przez policjantów.

W Nowym Sączu imprezie będzie towarzyszył 14. Mini Wyścig „Solidarności”. W związku z tym wydarzeniem, a następnie zakończeniem rywalizacji w III etapie oraz ceremonią dekoracji zwycięzców 33. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków, informujemy, że ulica Rynek będzie wyłączona z ruchu od godziny 14 do około 20/21.


Andrzej Gulewicz MTV 24
Źródło: Aneta Izworska
            Zespół ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica