W grudniu najpiękniejsze Polki zawitają do uzdrowiska.

W grudniu najpiękniejsze Polki zawitają do uzdrowiska.
7 grudnia do Krynicy – Zdroju przyjadą najpiękniejsze Polki. Tu, w hali lodowej MOSIR – u odbędzie się 25. gala finałowa Konkursu Miss Polski 2014. Wydarzenie to, transmitowane na antenie Polsatu, ma być promocją uzdrowiska i regionu sądeckiego.

Jubileuszowa, Gala Finałowa Konkursu Miss Polski 2014 odbędzie się w hali lodowej. – "W strategii rozwoju miasta duży nacisk kładziemy na promocję przez eventy. Między innymi szukamy imprez prestiżowych ze sfery sportu czy kultury" – mówił Dariusz Reśko, burmistrz uzdrowiska. – „Finał Miss Polski jest wyjątkową imprezą, a hala lodowa spełnia wymogi organizacyjne. Chcemy, aby współpraca z organizatorami była długofalowa. Wiemy, że zależy to od powodzenia tego pierwszego finału.  Burmistrz podkreślił też gigantyczną reklamę miasta, lokalnych walorów turystycznych, kulturowych i biznesowych. Wydarzenia będzie transmitowane przez media, a jego oglądalność jest wysoka.
     Z Gali Finałowej Miss Polski 2014 w Krynicy – Zdroju cieszy się też Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2012. – „To fantastyczne wydarzenie, jedyne w swoim rodzaju. Jestem dumna z tego, że Krynica uczestniczy w organizacji tegorocznego finału wyborów”. Gościem spotkania z mediami była również obecnie panująca Królowa Piękności, Ada Sztajerowska, która wyznała, że jest zafascynowana Sądecczyzną i chętnie przyjedzie tu na wypoczynek.
   Tegoroczna edycja będzie miała nową formułę, którą zaproponował organizator Stowarzyszenie „Humaneo”. Kandydatki do korony będą uczęszczać m.in. na zajęcia w ramach Akademii Dyplomacji i Wizerunku. Docelowo staną się ambasadorkami poszczególnych branż. Szczególna uwaga zostanie skupiona na obszarach: IT i EKO. Prezes Gerhard Parzutka von Lipiński, właściciel marki Miss Polski wraz z Krzysztofem Jurykiem, Prezesem Humaneo dostrzegają zasadność jeszcze większego niż dotąd zaakcentowania siły wewnętrznego piękna kandydatek. Każda z nich ma swoje zawodowe plany i marzenia, dlatego ważne jest ich ukierunkowanie, ułatwiające im realizację celów lub odnalezienie właściwej ścieżki zawodowej.
   Koszty Gali Finałowej Miss Polski 2014 oszacowano na ok. 3 mln. złotych. Ponoszą je głównie organizatorzy i sponsorzy. Wkładem miasta jest wynajęcie hali lodowiska.

Małgorzata Kareńska

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica