W marcu rusza komunikacja uzdrowiskowa!

W marcu rusza komunikacja uzdrowiskowa!
W marcu ruszy komunikacja uzdrowiskowa! Będzie oferować ulgowe bilety dla uczniów i studentów, a także inwalidów, rencistów oraz emerytów. Każdego dnia co najmniej będzie 12 kursów, od ok. godziny szóstej rano do osiemnastej.

W marcu pod Góra Parkową ruszy komunikacja uzdrowiskowa. Niskopodłogowy bus (marki „Mercedes”) zakupiło ze środków własnych Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Bus kursować będzie na sześciu trasach: linia 1 A i B (Czarny Potok "Pętla" – Słotwiny "Pętla" oraz Słotwiny Pętla - Czarny Potok "Pętla" ), 2 A i B (Czarny Potok "Pętla" – Źródlana Przedszkole oraz Źródlana Przedszkole – Czarny Potok "Pętla"), 3 A i B (Czarny Potok – ulica Pułaskiego Hajduczek oraz ul: Pułaskiego Hajduczek – Czarny Potok "Pętla"), 4 A i B (ulica Kraszewskiego & Wiejska – Słotwiny "Pętla" oraz ul: Kraszewskiego & Wiejska – Słotwiny "Pętla" ), 5 A i B ( Czarny Potok „Gondola” – Słotwiny "Pętla" oraz Słotwiny "Pętla – Czarny Potok Gondola), 6 A i B (ul: Kraszewskiego & Wiejska – Czarny Potok „Gondola” oraz Czarny Potok „Gondola” – ul: Kraszewskiego & Wiejska). Dodatkowe przystanki zostaną zamontowane przy ulicy Reymonta. (okolice Ośrodka Zdrowia). Dla uczniów, studentów, a także inwalidów rencistów i inwalidów na przejazdy przewidziano zniżki.

Małgorzata Kareńska fot. UM Krynica – Zdrój

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze

2014-02-28 12:10:48 - osoba ip:176.111.20.158
Mam pytanie czemu z os Źródlana i na oś. Źródlana jest tak mało kursów!! Czujemy się jak od macochy ! z innego osiedla kurs jest co chwila busy jadą jeden za drugim!! A na osiedle i z osiedla Źródlana to koszmar totalny!!! Ostatni bus po 17 i koniec życie zamiera!!! Moze wreszcie by tak uzupełnić kursy!! Mówią osiedle starszych ludzitzn że nam już nic się nie należy od życia?? prosimy wziąśc to pod uwagę!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica