Zakolorowana - ILONA ADAMSKA i inni... , Ruszyła przedsprzedaż książki

Zakolorowana  - ILONA ADAMSKA i inni... , Ruszyła przedsprzedaż książki
Akcję wspiera MTV24.TV
Zakolorowana - ILONA ADAMSKA i inni... , Ruszyła przedsprzedaż książki "ZAKOLOROWANI" poleca :MTV24.TV i Music Media Press.Od wczoraj 22 lutego na stronie www.akcjazakolorowani.pl można zamawiać album ZAKOLOROWANI. Kolekcja kolorowanek, których bohaterami są m.in. kabareciarz Adam Grzanka, Magda Steczkowska, Ilona Adamska oraz polarnik Marek Kamiński... powstały by pomóc podopiecznym Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie.

ZAKOLOROWANI to pierwszy w Polsce album z kolorowankami tworzonymi na bazie zdjęć gwiazd muzyki i sportu, blogerów, aktorów i przedsiębiorców. 100% dochodu ze sprzedaży kolekcji zostanie przeznaczone na zakup pomocy naukowych i ultranowoczesnej drukarki 3D dla niewidomych dzieci. W planach jest także sfinansowanie remontu jednego z pięter ośrodka przy Tynieckiej w Krakowie. Finał akcji zaplanowano na 21 marca.

Na kartach albumu można znaleźć m.in. kolorowanki z fotografiami blogera Włodka Markowicza, olimpijczyka Rafała Sikory i wokalistki Agi Dyk.

- Bohaterami naszych kolorowanek zostali niesamowici ludzie! Już teraz na stronie akcji można poznać wybranych bohaterów albumu. W najbliższych dniach będziemy prezentowali sylwetki kolejnych gwiazd, które postanowiły włączyć się w naszą akcję. Nie zabraknie światowej sławy sportowców i artystów. Najważniejszy jest jednak cel: pozyskanie środków na realizację marzeń naszych przyjaciół z ośrodka dla niewidomych dzieci. - opowiada Łukasz Kaliciński, pomysłodawca akcji, właściciel NOTJUSTSHOP.

- Nasze kolorowanki to propozycja nie tylko dla najmłodszych! To także sposób na świetną zabawę w rodzinnym gronie! Każda kolorowanka jest inna, nawiązuje do przedstawionego na niej bohatera. - dodaje.

Album ZAKOLOROWANI można zamawiać w przedsprzedaży. Na stronie internetowej akcji na bieżąco aktualizowany jest pasek informujący o wysokości zebranych środków. By sfinansować realizację marzeń podopiecznych ośrodka przy Tynieckiej potrzeba 30 000zł.

Patronami medialnymi akcji są Radio ESKA i magazyn Imperium Kobiet. Akcję wspierają: Brand24 i Omni 3D. , akcję wspiera  MTV24.TV , zaqpraszamy do zakupu książki .

www.akcjazakolorowani.pl

Opracował : Music Media Press dla MTv24.TV
Współpraca :  Planeta Kobiet   & I.D.MediaKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica