„Rejs z Elvisem po Wiśle” – zaproszenie na niezwykłą imprezę !

Opis dodano: 2015-09-21

Takiej imprezy poświęconej Elvisowi Presley’owi w Krakowie jeszcze nie było ! :-)

Już w kolejną sobotę, tj. 26 września br. wypłyniemy w „Rejs z Elvisem po Wiśle”! Organizator wydarzenia, Centrum Żeglugi Wiślanej „STER”, przygotowało dla fanów króla rock’n’rolla moc atrakcji. Główną z nich będzie występ Marcina Życzyńskiego, który przypomni największe przeboje Presley’a (część z nich opracowana została przez Marię Piękość-Konopnicką i Jana Blajdę).

Na pokładzie będzie można także zobaczyć specjalną wystawę „ELVIS: Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”. Ekspozycję stanowić będą nie tylko wyjątkowe wspomnienia współpracowników Elvisa, ale także autografy członków jego zespołu, płyty ale także osobiste przedmioty należące do piosenkarza! Ekspozycja została przygotowana przez blog: www.gregnolan.blog.interia.pl, który jest oficjalnym partnerem „Rejsu Po Wiśle”.

Honorowy patronat nad imprezą objął Józef Lassota, prezydent miasta Krakowa w latach 1992-1998 i Ambasador Elvisa Presley’a w Polskim Parlamencie. Podczas rejsu zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody i wręczone wyróżnienia „Semper in Altum” Józefa Lassoty.

Start imprezy: godz. 16:30, przystań Victoria na Bulwarze Czerwińskim.

Wstęp: 25 zł osoba dorosła i 20 zł dzieci. Część dochodów zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

ZAPRASZAMY !

źródło: http://gregnolan.blog.interia.pl/?blogId=360145&dayID=17&monthID=09&yearID=2015

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica