Artur Strączek "Nasza Krótka Historia" -muzyczna propozycja na TOP 20 PL HITS Malopolskie.TV "Muzyczne Lato 2014"

Opis dodano: 2014-06-10

Singiel zatytułowany "Nasza Krótka Historia", zapowiada pierwszy album, na który czekają z niecierpliwością fani Artura.
Sam tytuł piosenki sugeruje historię miłosną dwójki zakochanych. Nawiązuje również do marzeń, nadziei oraz uczy, by nie poddawać się jak i wierzyć w miłość.
Los płata nam różne sytuacje ale nie możemy przekreślać życia po jednej porażce.

Artur Strączek to debiutujący idol nastolatek. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w sieci poprzez zamieszczanie coverów na youtube. W kwietniu tego roku nagrał teledysk do piosenki „Płomień" promującą Young Stars Festival na którym wystąpił 26.04 z takimi gwiazdami jak Dawid Kwiatkowski, Jula czy Natalia Szroeder.
Zapraszamy na FB Artura:
https://www.facebook.com/arcziofficial

Teledysk został zrealizowany przez Smoła Studio
www.smolastudio.pl

Nagranie  poleca : MAŁOPOLSKIE.TV  ,   głosuj na  "Nasza krótka historia" - Artur Strączek  , oddaj glos na TOP 20 PL HITS  MALOPOLSKIE.TV , wystarczy kliknąć  "LUBIĘ TO"  , i wysyłać  głosy  na adres: top20plmaloplakietv@gmail.com  .
MAŁPOLSKIE.TV poleca nagranie na  "Muzyczne Lato 2014 "  ( czerwiec -wrzesień ) , koncerty , dyskoteki, spotkania z gwiazdami. Zapraszamy do wspólnej  muzyczne zabawy  min: Żegiestów -Zdrój  , Krynica-Zdrój , Muszyna. Producentem akcji "Muzyczne Lato 2014" Małopolskie.Tv jest :Music Media Press

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica