COMFORTOWE LATO: Wirtualna „Domówka” u Artura Gotza - premiera teledysku z udziałem fanów

Opis dodano: 2020-07-16

COMFORTOWE LATO 2020 telewizji MTV24.TV z muzyczną propozycją plebiscytu "Najpopularniejsi Lata" prezentuje www.comfortrent.com.pl  .Dziś wirtualna „Domówka” u Artura Gotza - premiera teledysku z udziałem fanów
Zapraszamy do oddawania głosów na Artura Gotza , wysyłając na adres: malopolskietv@interia.pl
MUZYCZNE LATO 2020
Wirtualna „Domówka” u Artura Gotza - premiera teledysku z udziałem fanów


„Domówka” to drugi singiel zapowiadający czwartą płytę Artura Gotza. Wokalista niezwykle aktywny koncertowo zagrał w ostatnich latach kilkaset koncertów w całej Polsce oraz Europie, USA, Australii, Nowej Zelandii i na Kubie. Jego trzecia płyta z piosenkami Kabaretu Starszych Panów w elektronicznych aranżacjach okazała się prawdziwym hitem.

Teledysk do ,,Domówki" został nagrany przez fanów w czasie pandemii w ramach akcji "Wbijaj na domówkę do Artura Gotza i zagraj w teledysku".
Filmiki napłynęły z całej Polski, ale również Europy, USA (New York, Kalifornia i Floryda), Australii (Góry Błękitne, Brisbane) i Nowej Zelandii.
W zabawie udział wzięły również popularne aktorki: Hanka Brulińska, Barbara Garstka, Gosia Moskalewicz, Karina Seweryn, Katarzyna A. Śmiechowicz.

Autorem tekstu i muzyki jest znany songwriter Igor Jaszczuk – jego piosenki znalazły się w repertuarze takich gwiazd jak : Violetta Villas, Halina Frąckowiak, Justyna Steczkowska, Olga Bończyk, Mietek Szcześniak, Golec uOrkiestra, Leszcze, Stachursky, Daj to głośniej i wielu innych.

Album powstaje m.in. ze środków zebranych przez artystę podczas akcji crowdfundingowej na portalu „odpal projekt” i ukaże się w przyszłym roku. W teledysku do pierwszego singla pt „Janusz i Grażyna” brawurowo zagrał Michał Wiśniewski https://youtu.be/HwhoLM88w3A

Oficjalna strona Artura Gotza: www.arturgotz.pl
Facebook: https://www.facebook.com/mezczyznaprawieidealny/

Opracował : MTV24.TV 2020
Współpraca : COMFORTOWE LATO  MTV24.TV   z www.comfortrent.com.pl


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica