Dla widzów MTV24.TV RED LIPS - "Z prądem i bez prądu"

Opis dodano: 2014-11-21

Film zapowiadający nowe wydawnictwo zespołu RED LIPS. Dwupłytowa edycja specjalna „To co nam było”. Premiera grudzień 2014! Płytę poleca : MTV24.TV
Na polską scenę weszli energicznym krokiem prosto na szczyty list przebojów. Singiel „To co nam było”, za który na festiwalu w Opolu grupa RED LIPS otrzymała SuperJedynkę to utwór, który z pewnością stanie się złotym przebojem. Gdy podczas gali Eska Music Awards zespół odebrał Złotą Płytę, mijał niespełna rok od premiery ich debiutanckiego krążka.
O dziwo, całe zamieszanie nie przeszkodziło RED LIPS w wydaniu w 2014 roku aż trzech nowych singli i nagraniu akustycznej EP-ki! Następnie Ruda i spółka postanowili spakować w całość dotychczasowe nagrania. Tak powstała edycja specjalna „To co nam było”, która jeszcze przed świętami trafi na półki Salonów Empik.

- Ten podwójny album to nie tylko nowy, śnieżnobiały layout pierwotnie czarnej okładki – mówi Ruda. - Wydanie zawiera dwie płyty, na których słuchacze znajdą łącznie aż 20 utworów! – dodaje.

Dwupłytowe wydawnictwo RED LIPS zawierać będzie na jednym CD reedycję debiutanckiego albumu. Na drugim krążku z kolei znajdziemy niepublikowaną wcześniej akustyczną EP-kę pt. ”Akustycznie” wraz z trzema ostatnimi singlami („Telefony 2014”, „Hej Joe!”, „Szanta”).

- Nasza akustyczna EP-ka to muzyczne spełnienie każdego z członków zespołu. Zwykle kapele rockowe nagrywają akustyczne wersje po 5, 10, 15 latach. Chcieliśmy zrobić inaczej, tacy już jesteśmy – mówi Lazer. - Dzięki temu słuchacze nie będą musieli czekać latami, by usłyszeć inne aranżacje. To jest możliwość doświadczenia Red Lips z innej perspektywy.

Dwupłytowa edycja specjalna „To co nam było” trafi na półki sklepowe 2 grudnia.

CD 1.

1. XYZ... (intro by Lazer)

2. To co nam było

3. Czarne i białe

4. Tarantino

5. Klatka i smycz

6. Ej, życie

7. Instrukcja obsługi

8. Ludzie z tektury

9. Nie samym chlebem

10. Zanim odejdziesz

11. To co nam było (Spooky Kid remix)

12. To co nam było (Hary dubstep rmx)

2 CD

1. Czarne i białe – akustycznie

2. Zanim odejdziesz - akustycznie

3. Tarantino - akustycznie

4. To co nam było - akustycznie

5. Nie samym chlebem – akustycznie


Bonus track:

6. Telefony 2014

7. Hej Joe!

8. Szanta

Wydawca płyty  : MY MUSIC 
Poleca : MTV24.TV
Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica