FELICITA - Największym przebojem duetu AL BANO & ROMINA POWER w naszym plebiscycie

Opis dodano: 2016-05-13

"Felicita" włoskiego duetu Al Bano & Romina Power , został numerem jeden w plebiscycie widzów telewizji MTV24.TV , ATV i Planety Kobiet. Widzowie i czytelnicy wybrali : "FELICITA" wygrywa i za to nagranie duet odbierze specjalne pamiątkowe statuetki od Browar Gentleman partnera tego niezwykłego muzycznego plebiscytu.
Zapraszamy wszystkich fanów na ten jedyny koncert AL BANO & ROMINA POWER , który odbędzie się już w niedzielę 15 maja o godzinie 18.00 . Wstęp do Tauron Arena Kraków już od godziny 17tej. Dla fanów duetu
organzitor Agencja Artystyczna VIOLIN & PIANO przygotował pewną pulę dodatkowych biletów które można nabyć w dniu koncertu w kasach tauron Arena Kraków. Serdecznie zapraszamy.
Jako pierwsi prezentujemy jak wygląda pamiątkowa nagroda plebscytu ,

. W programie koncertu znajdą się największe przeboje Al Bano i Rominy Power takie jak: „Felicita", „Sempre sempre", „Liberta, Sharzan" czy „Nostalgia Canaglia", a także nowe utwory.


Artystom towarzyszyć będzie znakomita Orkiestra OBLIGATO, którą poprowadzą Alterisio Paoletti i Jerzy Sobeńko. Zanim na scenie pojawią się Al Bano i Romina Power publiczność może spodziewać się muzycznej niespodzianki. To będzie wspaniały wieczór, pełen niezapomnianych wrażeń!

Zaprszamy na ten niezapomniany wieczór muzyczny w Krakowie .

Opracował : Music Media Press
Poleca : MTV24.TV / ATV / PLANETA KOBIET , ZET GOLD , TVP3 , SONY MUSIC
Specjane podziękowania dla firmy : BROWAR GENTLEMAN

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica