GINA T "Medley Greatest Hits" na Noc Sylwestrową 2016 / 2017 z MTV24.TV & IK TV RECORDS

Opis dodano: 2016-11-07

Już możemy zdradzić informację o powitaniu nowego roku z telewizją MTV24.TV nastąpi wspólnie z gwiazdą muzyki tanecznej GINA T , która zapewne zaśpiewa swoje największe przeboje. Na nasze zaproszenie powita 2017 rok w koncercie zatytułowanym "Planeta Hitów" ,którego producentem jest IK TV i IK TV Records.Dziś zdradzamy kto wystąpi a już 15 listopada podamy miejsce sylwestrowej nocy MTV24.TV.
Wspólna muzyczna zabawa  w rytmie lat 70-80-90-2000 wystartuje o godzinie 21.00 i potrwa do 1.30 . Nie zabraknie konkursów z nagrodami  min. maraton taneczny w rytm przebojów Modern Talking , największych przebojów  disco polo i muzyki tanecznej naszego kraju. Występu  artysty który jesienią tego roku wylansował przebój "Piękni i Mlodzi" czyli ukrywającego się pod pseudonimem aktora filmów w TVN i Polsat  czyli popularny MNICH . Będzie noworoczny toast i poczestunek noworocznym tortem .
Gwiazdą wieczoru będzie   GINA T , która zaśpiewa swoje największe przeboje  min: "In My Fantasy" , "Tokyo By Night" czy "Summertime Summertime" .
Muzyczne szaleństwo zagwaranotowane na 100%.
Media patronat : MTV24.TV  /  ATV Warszawa /  DEE JAY MIX CLUB  / PLANETA KOBIET / IMPERIUM KOBIET

Opracował : IK TV RECORDS

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica