Jarek Wist - Falująca muzyczna propozycja na "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV"

Opis dodano: 2015-07-22

Po intrygującym Jak mam zapomnieć zapowiadającym drugi solowy krążek artysty – Na swojej skórze, czas na prawdziwie wakacyjny singiel! Falująca, bo taki tytuł nosi utwór, to dynamiczna piosenka, pełna słońca, radości i energii, wciągająca słuchaczy w letnią, beztroską zabawę. Wybór singla podyktowany był m.in. ogromnym entuzjazmem publiczności. Falująca to utwór uwielbiany przez fanów, śpiewany na koncertach w Inowrocławiu oraz Toruniu, które otwierały letnią trasę koncertową Jarka Wista. Falująca to hit tego lata!

Singiel promuje drugi solowy album artysty. Na swojej skórze, to płyta pełna nowoczesnych połączeń popu i elektroniki, nastrojowych brzmień i dynamicznych melodii. Jarek Wist jest autorem słów, i wraz z Piotrem Siejką (producentem), również muzyki do singla. Poza płytą (kup album: http://veritanostra.pl/plyty.php?id=275), najnowszego singla zatytułowanego Falująca, można posłuchać również w autoryzowanych serwisach muzycznych, takich jak Deezer czy SoundCloud.

Falująca - Jarek Wist , muzyczną propozycją na TOP 20 PL HITS MTV24.TV , aby oddać głos na to nagranie wystarczy kliknąć "LUBIĘ TO" pod materiałem a dodatkowo zachecamy do oddania głosu wysyłając na adres:
toip20plmalopolskietv@gmail.com

Muzyczne LATO 2015 MTV24.TV poleca nagranie
Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica