Jarek Wist -"NOTTE" muzyczna premiera na TOP 20 PL HITS MTV24.TV"

Opis dodano: 2015-11-20

"Notte" - Jarek Wist muzyczna propozycja na jesienne wydania listy przebojów TOP 20 PL HITS MTV24.TV

Notte to szczególny singiel – skomponowany i napisany przez Jarka, najbardziej intymny. Nie bez powodu jest opatrzony niepolskim tytułem – z włoskiego notte oznacza noc, łącząc tym samym najbardziej inspirujące dla Wista język i porę. Skąd ten wybór? Wokalista sam mówi: : „W nocy stajemy przed samymi sobą: są momenty, gdy mierzymy się z lękami i tym, co nam odbiera oddech. Noc to często czas, w którym drogi stają się bardziej widoczne, a oczy szklą się od prawdy. Nocą, kiedy ciała śpią, nasze dusze walczą o życie”.

Autorem klipu jest Michał Braum, nominowany do nagrody Fryderyka 2015 za scenariusz i reżyserię teledysków Artura Rojka, twórca wielu klipów, m.in. Zakopower i LemON. Notte to trzeci teledysk Jarka Wista wyreżyserowany przez M. Brauma, wcześniej artyści pracowali na planie Jak mam zapomnieć zwiastującego płytę Na swojej skórze oraz Jest zapisane jeszcze z poprzedniej płyty o tym samym tytule.

Klikając "LUBIĘ TO" pod najnowszym teledyskiem do utworu "NOTTE" , oddajesz "jeden" głos na nagranie które jest propozycją do TOP 20 PL HITS MTV24.TV

Opracował : Music Media Press
Poleca: MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica