KAMALIYA twarzą akcji "Bezpieczny,bo widoczny" , premiera clipu promującego akcję , wspiera MTV24.TV

Opis dodano: 2014-12-22

Telewizja MTV24.TV wspiera akcję "Bezpieczny,bo widoczny",która gromadzi znane twarze ,zachęcające i przypominające o bezpieczeństwo dla swoich bliskich. Najnowszą twarzą akcji została KAMALIYA. Przy pomocy Music Media Press i ekipy MTV24.TV powstał najnowszy spot akcji.
"BEZPIECZNY,BO WIDOCZNY" gości na antenie telewizji MTV24.TV  i tegorocznej  "Muzycznej Zimy 2015" .

17 grudnia 2014 roku w Freedom Hall w Kijowie na Ukrainie nastąpiła premiera najnowszego klipu akcji „Bezpieczny, bo widoczny” z Kamaliy’ą Zahoor, piosenkarką ukraińskiego pochodzenia, której popularność na świecie gwałtownie wzrasta. Gwiazda znana ze swojej aktywności i zaangażowania społecznego użyczyła swojego wizerunku, by promować akcję w Polsce i na Ukrainie.

Podczas charytatywnego wieczoru, na którym pojawiło się wiele ukraińskich sław i przedstawicieli mediów, poza premierowym pokazem klipu naszej akcji z udziałem Kamaliy’i miało miejsce oficjalne przekazanie dziecięcych butów z odblaskami od firmy Bartek dla podopiecznych domu dziecka. Przebywają w nim najmłodsi, którzy stracili rodziców w wyników działań zbrojnych prowadzonych na Ukrainie. Certyfikat potwierdzający przekazanie butów wręczyła, w imieniu fundatora – firmy Bartek – Karolina Wirowska, organizatorka akcji „Bezpieczny, bo widoczny” na ręce Mohammada Zahoora, męża piosenkarki i znanego biznesmana.
Podczas wieczoru galowego zainicjowała także swoje działania fundacja "Kamaliya. Najlepsze dzieciom", która postawiła sobie za cel opiekę nad domem dziecka, który ufundowali Państwo Zahoor. Goście eventu przekazywali datki na rzecz remontu, wyposażenia i utrzymania tej placówki.
Podczas imprezy gwiazda za szczodrość podziękowała gościom przepięknym koncertem, na który złożyły się jej największe hity, kilka najnowszych utworów, z płyty, która zostanie wydana w przyszłym miesiącu oraz wiele ukraińskich dumek. Wieczór obfitował w duety z uzdolnionymi dziećmi, które są laureatami międzynarodowych konkursów wokalnych.

Opracował : Music Media Press dla telewizji MTV24.TV
"MUZYCZNA ZIMA 2015 MTV24.TV" wspiera akcję "BEZPIECZNY,BO WIDOCZNY" 
- Koncerty-spotkania z gwiazdami, konkursy z nagrodami,wydawncitwa fonograficzne , dyskoteki-

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica