KOMBI " Miłością zmieniaj świat " muzyczna premiera w MTV24.TV

Opis dodano: 2016-05-22

Rok 2016 to rok jubileuszy ,jednym z nich jest 40 lecie Sławomira Łosowskiego i jego grupy KOMBI , która niezmiennie cieszy kolejne nowe pokolenie słuchaczy i dostarcza przebojów . Telewizja MTV24.TV , ATV - Warszawa , Portale Planeta Kobiet i Manager Na Obcasach ogłaszają plebiscyt na największy przebój zespołu. Partnerem plebiscytu jest FRUIT LIFE - owocowe bukiety ( Kraków ) . Koncert jubileuszowy połączony w wręczeniem statuetek dla zespołu KOMBI ( za 40 lecie pracy artystycznej i przebój 40 - to lecia) już w lipcu .
Od czerwca będziemy naszych widzów informować o miejscu koncertu i niespodziankach przygotowanych dla fanów i zespołu.

NAJWIĘKSZY PRZEBÓJ KOMBI :

W dniach od 23.V.2016 do 20 czerwca.2016 roku , można nadsyłać swoje muzyczne propozycje z podaniem swoich trzech ulubionych przebojów z całego 40 - to lecia .
Maile wysyłamy na adres : malopolskietvmedia@interia.pl , w tytule wpisując 40tka KOMBI , a treści trzy tytuły utworów wraz z imieniem i nazwiskiem , numerem telefonu i miejscowości.
Jedną z nagród będzie wspólna kolacja z zespołem , zdjęcia pamiątkowe i upominki i owocowy kosz od FRUIT LIFE. ( Kraków )


Zapraszamy do wspólnej zabawy i wybieramy przebój zespołu KOMBI

Media Patronat: MTV24.TV / ATV / PLANETA KOBIET / IMPERIUM KOBIET / MANAGER NA OBCASACH / RADIO FTB - Imperium Dobrej Muzyki /

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica