Looking4 z przebojem "Doskonałego" na TOP 20 PL HITS Małopolskie.Tv "Muzyczne Lato 2014"

Opis dodano: 2014-06-03

"Doskonałego"-Looking4 to muzyczna propozycja na "Muzyczne Lato 2014" z Małopolskie.Tv i listą przebojów "Top 20 PL Hits Małopolskie.TV"
"Doskonałego" to muzyczna propozycja młodych ,zdolnych chłopaków z zespołu Looking4 , który z każdym tygodniem zdobywa rzesze fanów a ich koncerty to prawdziwa lawina żywiołowości , przebojowości i powiew nowego w muzyce krajowego podwórka.
Jeśli chcesz oddać głos na  "Doskonałego" zespołu Looking4 , wystarczy pod teledyskiem kliknąć "Lubię To" , i wysyłać  głosy na adres: top20plmalopolskietv@gmail.com
Premierowe wydania listy przebojów "Top 20 PL  Hits" w każdą sobotę , w okresie  "Muzycznego Lata 2014" w każdą środę prezentujemy TOP 5 Propozycji  i hitów na lato 2014".

Najnowszy singiel looking4 nosi tytuł „Doskonałego". Utwór ten został przygotowany specjalnie na Young Stars Festival. Chłopaki włożyli w to ogrom pracy, dlatego już nie mogą się doczekać kwietnia, kiedy to po raz pierwszy zaprezentują swój nowy singiel na żywo! Dodatkowo szykują kilka niespodzianek zarówno dla swoich fanów, jak i dla fanów One Direction.
Looking4 w piosence opowiadają o walce myśli. O tym, jak w dzisiejszych czasach łatwo jest zatracić się w pogoni za przyziemnymi, materialnymi dobrami. Nie liczy się być, liczy się mieć. Podstawowe wartości i uczucia takie jak: miłość, przyjaźń, wierność , szczerość czy oddanie - odchodzą w zapomnienie. Dlatego tym ważniejsza jest świadomość, że jest ktoś, kto nas szczerze kocha, wspiera i jest bezinteresowny. Jedna osoba jest w stanie odmienić życie, przykryć swoją obecnością wszystkie cienie świata, które czasem nas przytłaczają. A co ta osoba w sobie ma. Czy jest to właśnie coś doskonałego?

Opracował : Music Media Press  , wydawca zespołu :MY MUSIC
"MUZYCZNE LATO 2014" z MAŁOPOLSKIE.TV  ( czerwiec -wrzesień 2014 )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica