MTV24.TV wspiera :"zwierzeta cierpia w milczeniu"

Opis dodano: 2015-01-29

MTV24.TV wspiera :"zwierzeta cierpia w milczeniu"
Polecamy: http://cierpiawmilczeniu.org/


Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne powstała, aby pomagać biednym ludziom w leczeniu ich zwierząt. Dzięki temu pomagamy na pograniczu dwóch światów: biedy ludzkiej i cierpienia zwierząt. Wśród założycieli są zarówno lekarze weterynarii, jak i inne osoby, których wrażliwość nie pozwala przejść obojętnie obok cierpiącej istoty.
Naszą organizację wspierają ludzie, którym los i cierpienie zwierząt nie są obojętne np. znany dziennikarz radiowy i telewizyjny Michał Olszański.
Z uwagi na nasze możliwości i umiejętności skupiamy się głównie na leczeniu zwierząt z domów tymczasowych oraz osób, które przygarniają zwierzęta z ulicy, ale też takich, których trudna sytuacja finansowa nie pozwala na ponoszenie kosztów leczenia ich zwierząt.
Obecnie rozpoczęliśmy kampanię społeczną pod hasłem "Zwierzęta cierpią w milczeniu". Chcemy w ten sposób zwrócić uwagę ludzi na często ignorowany i niedostrzegany problem cierpienia zwierząt w chorobie. Zwierzęta cierpią i odczuwają ból dokładnie tak jak ludzie, ale nie werbalizują go w ten sam sposób, w wyniku czego, my ludzie, mamy problemy z rozpoznawaniem symptomów bólu u zwierząt. Wydaje nam się, że jak zwierzę nie piszczy, nie wyje i nie płacze to pewnie go nie boli. Nic bardziej mylnego. Zwierzęta cierpią w ciszy.
W ramach akcji zachęcamy też do przekazywania 1% podatku na leczenie zwierząt, których właścicielami są ludzie ubodzy. Pomoże nam to bardzo w poszerzeniu naszej aktywności leczniczej skierowanej właśnie do tej grupy potrzebujących.

Opracował  : MUSIC MEDIA PRESS dla MTV24.TV
Music Media Press i MTV24.TV zapraszają widzów na "MUZYCZNĄ ZIMĘ MTV24.TV 2015"
Styczeń-marzec 2015 - koncerty, spotkania z gwiazdami, kawiarenka z gorącą herbatą , spotkania z ciekawymi autorami , finał plebiscytu "Najpopularniejsi 2014" i "Złote Smoki Przedsiębiorczosci 2015"
dyskoteki - koncerty - konkursy z nagrodami , wieczorki przy muzyce z list przebojów MTV24.TV
W 2015 roku spotykamy się pod hasłem akcji "BEZPIECZNY BO ,WIDOCZNY" - KRYNICA ZDRÓJ i UZDROWISKO SZCZAWNICA zapraszają widzów MTV24.TV na wypoczynek przez cały rokKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica