Ogólnopolska Akcja „Tablety w Twojej bibliotece” krynicka wśród 318 bibliotek z całej Polski

Opis dodano: 2015-03-27

To zupełnie nowa oferta naszej Biblioteki. Już pod koniec marca br. wszyscy zainteresowani, nie tylko czytelnicy biblioteki, będą mogli bezpłatnie korzystać z 6 najnowszej generacji tabletów z dostępem do internetu. Mogą tworzyć filmy, muzykę, edytować zdjęcia, grać w gry, rysować czy uczyć się języków, wykorzystując dostępne aplikacje. Biblioteka planuje we wszystkich swoich placówkach prowadzenie zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem tabletów, ale także indywidualne konsultacje dotyczące obsługi iPadów. Dzięki udziałowi w projekcie Fundacji Rozwoju Społeczeństw Informacyjnego „Tablety w Twojej bibliotece”, krynicka książnica znalazła się wśród 318 bibliotek z całej Polski, które w marcu br. dostały dla swoich użytkowników tablety.
Obecnie trwają przygotowania do udostępniania tabletów użytkownikom (szkolenia, tworzenie regulaminu itp.) Pierwsze zajęcia rozpoczną się podczas światowego „Tygodnia z Internetem” pod koniec marca.
Tablety będą udostępniane w ramach prowadzonych zajęć lub indywidualnie, ale tylko w siedzibie biblioteki i w jej placówkach.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica