Planeta Hitów Muzyczne Lato : Krist Van D ft. Adam Joseph - I Need Love (Gero, Spicy Video Edit)

Opis dodano: 2018-07-03

Planeta Hitów Muzyczne Lato : Krist Van D ft. Adam Joseph - I Need Love (Gero, Spicy Video Edit). Nowy remix najnowszego przeboju dj-a i producenta KRIST VAN D. Przebojowe nagranie " I Need Love (Gero, Spicy Video Edit)" jest muzyczną propozycją w plebiscycie NAJPOPULARNIEJSI LATA 2018 .

I NEED LOVE - KRIST VAN D ft. Adam Joseph , nominowane w kategorii " Przebój Lata " , a sam KRIST VAN D walczy o głosy w kategorii " DJ Lata" .

Głosy wysyłamy na adres : onemedia@interia.pl

Pikantny taneczny klip od Krist’a Van D podbija polską scenę klubową!


Po międzynarodowym sukcesie polskiego dja Krist’a Van D, artysta zdecydował się na zaprezentowanie specjalnej pikantnej wersji teledysku swojego hitu „I Need Love” w wersji tanecznej (Gero Spicy Edit).


Odważny klip, w którym można zobaczyć odrobinę nagości dwóch modelek w kilka dni od premiery obejrzało już prawie

pół miliona widzów, a sam utwór coraz częściej pojawia się w polskich klubach i dyskotekach.


Przypomnijmy że muzykę tworzoną przez polskich producentów coraz częściej można usłyszeć w światowych radiach i na zagranicznych listach przebojów. Po sukcesach C-Boola, którego hity trafiły na szczyty notowań m.in. w Rosji, czy Austrii, kolejny polski producent muzyczny Krystian Dobraszak, ukrywający się pod pseudonimem Krist Van D ze swoim najnowszym singlem „I Need Love” trafił już na playlisty stacji radiowych rozsianych po całym świecie. 

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich djów KRIST VAN D prezentuje znakomity utwór taneczny z myślą o zbliżających się wakacjach. 

Kompozycja „I NEED LOVE” obecnie znajduje się na playlistach stacji radiowych w takich krajach jak: USA, Kanada, Wielka Brytania, Hiszpania, Grecja, Szwecja, Irlandia, Włochy, Belgia, Niemcy, Azerbejdżan, Costa Rica, czy kraj popularnego ostatnio w Polsce dzięki serialowi Narcos Pablo Escobara – Kolumbii.

KRIST VAN D to jeden z najbardziej uznanych polskich djów i producentów muzyki tanecznej z powodzeniem koncertujący po całym globie, którego utwory takie jak „YOU ARE THE ONE”, „VACANCY”, „YOU AND ME” od dekady grane są w klubach na całym świecie.

W utworze “I NEED LOVE” słyszymy amerykańskiego wokalistę o polskich korzeniach ADAMA JOSEPHA, który na koncie ma współprace między innymi z takimi sławami muzyki klubowej jak BOB SINCLAR, czy PLASTIK FUNK.

Utwór „I NEED LOVE” mówi o tym, że każdy z nas potrzebuje miłości i bez względu na płeć.

Utworowi towarzyszą dwie wersje teledysku. Wersja soft i wersja spicy. Sam singiel wsparty jest również gamą tanecznych remixów.


PLANETA  HITÓW  MUZYCZNE LATO  2018   MTV24.TV   / PLANETA  KOBIET  / GŁOS SENIORA  /  DEE JAY MIX CLUB  / Radio  DHT  ( Kanada )

opracował :  Fonomedia Group  dla MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica