Soliści Programu „Jaka To Melodia” koncertowali w Krynicy-Zdroju.

Opis dodano: 2019-05-04

Projekt EVERGREENS swoją inaugurację miał w maju 2016. Bardzo dobre recenzje spowodowały, że postanowiono kontynuować ten projekt, zapraszając do współpracy różnych wykonawców. Evergreens to przeboje muzyki pop i rock w symfonicznych aranżacjach.

W tegorocznym koncercie 2 maja 2019 wystąpili w Pijalni Głównej wieloletni soliści programu telewizyjnego „Jaka To Melodia” - Aneta Figiel, Magdalena Tul, Robert Osam-Gyaabin i Marcin Jajkiewicz w rytmach i aranżacji Orkiestry Arte Symfoniko pod Dyrekcją Mieczysława Smydy.

Prowadzenie: prezenter TV, aktor, reżyser Łukasz Lech i Alicja Stolarczyk z radia RDN. Na koncert zaprosił Organizator, Prezes Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A.

Tuż przed koncertem udało się porozmawiać z prezenterem i wykonawcami.

- „Krynica-Zdrój, wiosenna Krynica i zdrój przepięknej muzyki. Dzisiaj ta symfoniczna połączy się z rozrywkową. Wspaniali artyści i przeboje wiecznie młode. Kolejna już odsłona czyli Małopolska Majówka z Kryniczanką. W koncercie wystąpią artyści programu telewizyjnego „Jaka to melodia”. W czasach jego świetności i poziomu trudno obecnie szukać takiego programu na antenie” – powiedział Łukasz Lech.

- „Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę wystąpić w krynickim koncercie z tak wspaniałą orkiestrą pod dyrekcją Mieczysława Smydy. Dla mnie to będzie fantastyczny wieczór dlatego, że prócz tych evergreens utworów usłyszycie Państwo moją piosenkę autorską w wykonaniu tejże orkiestry” – powiedziała Magdalena Tul.

- „Nie tylko evergreens ale też nowoczesne numery będą dzisiaj na koncercie w bardzo ciekawych aranżacjach. Niektóre numery zostały bardzo mocno przeobrażone. Będą bardzo energetyczne i pozytywne” – powiedział Marcin Jajkiewicz.

- „Energetyczne i pozytywne, w różnych stylach. Program został tak ułożony, że od Sinatry poprzez evergreens, nowoczesne piosenki, utwory w specyficznych aranżacjach, po autorskie utwory” – powiedział Robert Osam-Gyaabin.

Sam koncert był wspaniałym aranżem Orkiestry Arte Symfoniko pod Dyrekcją Mieczysława Smydy. Uwypuklił świetnie ułożony repertuar piosenkarski wykonany przez zaproszonych gości, solistów programu telewizyjnego „Jaka To Melodia”. Okazuje się, że przeboje muzyki pop i rock w symfonicznych aranżacjach są energetyczne i pozytywne, miłe dla ucha słuchaczy.

Bardzo ciekawie i profesjonalnie zaśpiewała na koncercie przedstawiciel UKŻ i zarazem organizator koncertu Marta Adamczyk, utwór „Jesteś lekiem na całe zło” z repertuaru Krystyny Prońko. Również wokalistka zespołu No Brothers Bożena Górecka-Tokarczyk poderwała publiczność piosenką z debiutanckiej płyty „Wszystko w twoich rękach”.

Reportaż filmowy

Fragmenty koncertu nagrane i emitowane za zgodą reżysera
 


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica