Świeże powietrze i ruch to podstawa funkcjonowania życia

Opis dodano: 2021-02-01

Świeże powietrze i ruch to podstawa funkcjonowania życia.
Krynica-Zdrój, Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka S.A. 28 stycznia 2021r.
Master Sky Tylicz 27 stycznia 2021r.

Nic nie zastąpi świeżego powietrza, więc należy jak najdłużej w ciągu dnia, jeżeli jest to tylko możliwe korzystać z tego dobrodziejstwa natury.

Okolice Krynicy i Muszyny dysponują wręcz krystalicznie czystym powietrzem oraz terenami z pięknymi widokami na których można się relaksować i regenerować swój organizm. Odrobina słońca i nic więcej do szczęścia nie potrzeba.

Innym ważnym aspektem życia jest ciągły ruch, potrzebny do odpowiedniego funkcjonowania układów: krążenia, oddechowego, pokarmowego, kostnego każdego człowieka a do tego wymagana jest odpowiednia ilość tlenu.

Każdy organizm musi również wydalać ze swojego wnętrza dwutlenek węgla i toksyny.

Zamykanie ludzi w domach i nakaz noszenia masek powoduje zwiększenie zachorowań wśród społeczeństwa, zmniejszenie odporności na choroby a co za tym idzie większą umieralność. Nie stanowi to żadnej ochrony a wręcz przeciwnie takie działania powodują, że to co mamy wyrzucić z siebie wraz z oddechem wraca z powrotem do naszego wnętrza. Po za tym maski, które mamy założone na twarzy, po kilkunastu metrach spaceru stają się mokre, zatrzymują prawidłowy dopływ tlenu. Efektem jest przyspieszone bicie serca i nieprawidłowa praca układu oddechowego.

Również ciągłe przebywanie ludzi w domach w tzw. czterech ścianach nie przynosi żadnego pożytku ani ochrony. Należy pamiętać też o tym, że mózg człowieka wymaga do normalnego fizjologicznego funkcjonowania bardzo dużo tlenu.

A więc nie siedzenie w domach, babka, dziadek, syn, synowa i wnuki przy szczelnie zamkniętych oknach, nie mokre maski czy plastykowe przyłbice, tylko ruch i wymiana tlenu na świeżym, czystym powietrzu. Tylko w ten sposób można walczyć z chorobami.

Ludzie tęsknią za normalnym, prawidłowym stylem życia, tęsknią za wolnością oddychania, marzą za obcowaniem z naturą i przyrodą, o czym świadczą liczne wypowiedzi.Relacja filmowa

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica