Talk To Me - AGA , muzyczna propozycja na "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV"

Opis dodano: 2015-07-17

Nowa twarz muzycznej sceny AGA , tajemnicza, młoda, zdolna a jej nagranie "Talk To Me Now" ma szansę powalczyć o miano tanecznego przeboju lata. W plebiscycie "Najpopularniejsi Lata 2015" AGA nominowana jest w kategorii "Talent lata" i " Przebój lata" telewizji MTV24.TV i Planety Kobiet. Aby zagłosować na artystkę wystaczy polubić teledysk i nasz materiał  "LUBIĘ TO" i dodajecie swój glos .
Glosy można wysyłać na adres: mmp@poczta.fm 
Zapraszamy do muzycznej zabawy .

Aga/biografia
Piosenkarka i autorka tekstów. Jej znakiem rozpoznawczym jest burza blond loków. Uroda cherubina, wrażliwość, ale także silny charakter. To wszystko doskonale widać na scenie, gdy dostaje do ręki mikrofon. Wiedziona nieustanną ciekawością świata, zawsze podąża własnymi ścieżkami. Te często prowadzą do kina i teatru. Kiedy potrzebuje odrobinę odpocząć, chowa się w słońcu ukochanej Toskanii. Najbardziej inspiruje ją codzienność. Za pomocą głosu i uśmiechu pragnie zarażać radością życia.

Talk to Me Now
Debiutancki singiel Agi. Pełna optymizmu opowieść o uczuciach, to rezultat współpracy wokalistki i Marcina Nierubca, kompozytora i autora tekstu. Premiera singla odbyła się 10 lipca 2015 roku w ramach projektu Piątki z Nową Muzyką, który realizowany jest przy współpracy wytwórni fonograficznych, dystrybutorów i artystów. Talk to Me Now to idealna piosenka na letnie wieczory, dla tych, którzy poszukują w muzyce relaksu i wytchnienia. Wpadająca w ucho melodia i teledysk przedstawiający historię miłości młodej kobiety do prezentera pogody wywoła uśmiech na wielu twarzach.

Opracował  : Music Media Press dla MTV24.TV
Poleca : MTV24.TV

Komentarze

2015-07-19 13:50:31 - gość ip:89.75.94.149
Super teledysk, radośnie i pozytywnie....:)
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica