Wieża widokowa Słotwiny Arena warta jest pokazania i zwiedzenia

Opis dodano: 2020-08-29

Wieża widokowa Słotwiny Arena warta jest pokazania i zwiedzenia.
26 sierpnia 2020r.

Na górze „Drabiakówce” w Krynicy-Zdroju usytuowana jest górna stacja kolei krzesełkowej, oraz wieża widokowa wraz ze ścieżką edukacyjną.

W tych dniach mija rocznica uruchomienia tej wspaniałej i zapierającej dech w piersi budowli. Od tego czasu przewinęło się tutaj tysiące ludzi do tego stopnia, że w mieście powstawały gigantyczne korki i zatory. Wieża widokowa jest wizytówką terenu, promuje Krynicę-Zdrój i cały region sądecki.

Ścieżka edukacyjna w koronach drzew ma długość 1033 m i stanowi dojście do wieży widokowej o wysokości 50 m. Konstrukcja powstawała przez dwa lata. Przy budowie tego wspaniałego obiektu pracowało wielu pracowników, wielu cieśli, betoniarzy, zbrojarzy. Obiekt został oddany w sierpniu 2019 roku i funkcjonuje do chwili obecnej.

Wieża widokowa Słotwiny Arena warta jest pokazania i zwiedzenia. Można z niej podziwiać najbliższą okolicę: Beskid Sądecki, poszczególne szczyty, Jaworzynę Krynicką, Krynicę-Zdrój. To są piękne widoki i różne w każdych porach roku. Tutaj każda pora roku, każdy dzień jest inny i można podziwiać te widoki też w różnych okresach czasu.

Relacja filmowa

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica