Wręczenie oryginalnego singla Króla „Rock and Rolla” Elvisa Presleya dla Pawła Mołonia

Opis dodano: 2015-02-16

7 lutego na Rancho Texas w Krakowie doszło do małej niespodzianki przygotowanej przez Posła Józefa Lassotę dla Pawła Mołonia właściciela tego lokalu. Niespodzianką okazało się wręczenie oryginalnego singla Króla „Rock and Rolla” Elvisa Presleya w dowód uznania za wsparcie jakiego Pan Paweł udzielił w tegorocznych obchodach 70 rocznicy urodzin Króla.
Płyta została wręczona w towarzystwie jednego z największych fanów Elvisa Presleya, Pana Jana Blajdy - Przewodniczącego Stowarzyszenia Aleja Elvisa Presleya w Krakowie. Przypomnijmy to właśnie Poseł Lassota z jego rak otrzymał symboliczny akt nominacyjny na „ambasadora” Elvisa Preslaya w polskim parlamencie”. Dodatkowo Pan Paweł otrzymał humorystyczne zdjęcie swojej osoby.
„Paweł Mołoń dla MTV 24 powiedział: „zostałem mile zaskoczony fantastycznym prezentem od Ambasadora Elvisa Presleya pana Józefa Lassoty- Prezydenta Miasta Krakowa w latach 1992-1998 oraz muzycznym pokazem twórczości Elvisa w wykonaniu Jana Blajdy”.
W trakcie spotkania korzystając z okazji Poseł Lassota wręczył legitymacje nowemu asystentowi społecznemu Tomaszowi Dziedzicowi.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica